Интер спечели с 4:0 като гост на Удинезе  в мач

...

Интер мачка като гост

" Интер " завоюва с 4:0 като посетител на " Удинезе "   в мач от 36-ия кръг на серия " А ". Футболистите на Лучано Спалети заемат петата позиция с 69 точки и се надяват на неточност от съперниците за зона Шампионска лига - " Рома " и " Лацио ".

Андреа Ранокия беше прецизен в 12-ата минута с глава. Рафиния вкара второто попадение в 43-ата минута, а в продължението на първата част Мауро Икарди направи резултата типичен. Аржентинецът  вкара своя 28-и гол в шампионата, разписвайки се в четвърти следващ мач от Серия " А ", а също по този начин за шести път във вратата на Удинезе.

Домакините останаха с човек по-малко при започване на второто полувреме. Секо Фофана беше изпъден след консултация със системата за видео-наблюдение. В 49-ата минута той стъпи върху крайници на Перишич. Борха Валеро в 71-ата минута вкара четвърти гол.

До края на срещата " Интер " пропусна отличен късмет да направи резултата типичен. Младият французин Ян Карамо от чиста позиция прати топката в напречната греда.
Източник: bnr.bg